Pul Biberli Yoğurt Kürü Tarifi

Pul Biberli Yoğurt Kürü Tarifi kadınların her mevsim kolay bir şekilde uygulayabileceği, yağ yakımını hızlandıran bir tarif olarak bilinmektedir.

Spor yapan kişilerin tercih ettiği yoğurt kürü, bel çevresinde oluşan yağlanmanın giderilmesine katkı sağlıyor. İlgi tarifi hazırladıktan sonra tüketmeye başladığınızda  tesirini ilk bir haftadan sonra görmeye başlayacaksınız. Uzmanlar yönünden dahi belirtilen mühim noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Diyet yaparken su kaybederek ve kas eriterek dahi kg vermek muhtemel fakat bu sıhhatli bir zayıflama değildir. Bu sebeple yağ yakımını basitleştirecek gıdalar tüketmeniz sağlığınız açısından önem taşımaktadır.

Tarifini sizlerle paylaştığımız kürü yağ yakacak, zayıflama sürecini hızlandırarak 3-4 haftada 6-7 kg vermenize vesile olacaktır. Yoğurt limon kürü uygulanırken dikkat edilmesi gereken noktaları metnin nihayetinde yazdık. Daha süratli sonuç alabilmek amacıyla onları okumanızda yarar var. Gün boyunca yediğimiz ve içtiğimiz besinlerin beden içerisinde yağa daha basit döndüğü bilinmektedir. Bu durum hesaba katıldığında beslenmede sıhhatli besinlere öncelik vermek sağlığımız açısından fayda sağlar. Tartıya çıktığımızda ortaya çıkan sonuçtan memnun olmayan kişiler zayıflamanın yollarını aramaktadır. Kadınlar mükemmel incelikte bir vücuda sahip olmak isterken çevresel zayıflama kürlerine daha çok ilgi gösterebiliyor.

Kilo alıp verme konusu ile ilgili erkeklere göre daha titiz yapıda olan kadınlar, cılızlaşmak amacıyla sıhhatli- sıhhatsiz her çeşitli yolu denemeye kalkabilir. Kısa vakitte zayıflatma iddiaları üstüne tavsiye edilen kürler yerine içerisinde hem sağlığa elverişli üstelik kg vermeye yardımcı malzemeleri tercih ederek diyette çok daha iyi bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Dilerseniz şimdi tarifimize geçelim.

Pul Biberli Yoğurt Kürü Malzemeleri :

  • Yaklaşık 3 yemek kaşığı yoğurt (Mümkünse ev yapımı olsun. Yoksa hazır yoğurt da olabilir)
  • Yarım limon suyu
  • 1 çay kaşığı pul biber (Pul biber yerine İsteğe bağlı olarak toz zerdeçal kullanabilirsiniz.)

Pul Biberli Yoğurt Kürü Tarifi Nasıl Yapılır?

Bir kase yoğurdun içine yarım limonu sıkın. Tercihe bağlı olarak pul biber ya da toz zerdeçal ilave edin. Güzelce karıştırın ve tarifiniz hazır. İsteğe bağlı olarak pul biberi ve toz zerdeçalı beraber kullanabilirsiniz. Bu durumda ikisinden de yarım çay kaşığı ilave edin. 1 çay kaşığı çok gelecektir. Tercihe bağlı olarak bir tutam nane kullanabilirsiniz.

Kür Nasıl Kullanılır ?

Karışımı her gece yatmadan 30-45 dakika önce yiyoruz. Üstüne herhangi bir şey yemiyoruz. 2 hafta süresince her gece yedikten sonra en az 3 gün ara vermenizi öneririz. Bu şekilde 2 hafta da bir en az 3 gün ara verin.

DİKKAT:  Pul bibere, toz zerdeçala, yoğurda alerjiniz var ise bu tarifi uygulamayın. Aynı şekilde diyet yapmanıza engel bir sağlık sorununuz var ise doktorunuza danışmadan diyete başlamayın. Sağlık insan hayatının en önemli değerlerinden biridir.

Tarifimizin Videolu Anlatımı

Yazar: kepekliekmek

Ekmek hakkında araştırmalar yapan, insanları bilgilendirmeyi seven bir yazar.

“Pul Biberli Yoğurt Kürü Tarifi” için 3 yorum

  1. Biberli Yoğurt Kürü Tarifi bana arkadaşım tarafından önerilmişti. Spora başladığımda bu tarifi uygulamaya başladım. Yağ yakımına fayda sağlıyor ve hızlandırıyor. Yine de Doktorunuza danışarak yapın derim. Herkese kolay gelsin.

  2. Yoğurt kürü tarifi herkes tarafından konuşuluyor. Merak edip araştırdım ve yapımı çok basitmiş. Deneme amaçlı 1 hafta uygulamayı düşünüyorum.

  3. Pul biberli yoğurt kürü tarifini ilk kez deneyeceğim. Sonuçlarını buraya yazarım. Umarım faydası olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir